• Намалена цена
  • Ново
Фитнес Салата Ѕид Налепница Воз Луд Brawny Оружје Уметност Цитати Ѕид Decal За Gymnasius adesivo де parede Отстранлив Decals
zoom_in

Фитнес Салата Ѕид Налепница Воз Луд Brawny Оружје Уметност Цитати Ѕид Decal За Gymnasius adesivo де parede Отстранлив Decals

DEN 432.00 527.52

Износот
check Това е достапна


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 41 x 49 cm
Голем : 56 x 67 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

боја:
Црна
Големина:
41x49cm, 56x67cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
М-2228
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Слична стока во категоријата..