• Намалена цена
  • Ново
Планините Ѕид Налепници За Средба соба Бизнис Оркестарот DIY Отстранлив Ѕид Decal канцеларија декорација QTM368
zoom_in

Планините Ѕид Налепници За Средба соба Бизнис Оркестарот DIY Отстранлив Ѕид Decal канцеларија декорација QTM368

DEN 355.00 460.80

Износот
check Това е достапна


Dicor
Вашите лични обичај експерт

боја:
како Слика
Големина:
60x90cm
Број На Модел На:
QTM368
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Dicor
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Пејзаж
Големина на:
W60XH90CM
Техника:
Дигитално Печатење
погоден:
Не се изедначи и не пепел површина
Карактеристики:
Водоотпорен, Стабилност
Тема:
Среќен Автомобил
Количина:
1 Компјутер
Материјал:
Винил

Слична стока во категоријата..