• Намалена цена
  • Ново
Светот на Резервоари Постери Игра Ѕид Налепници Бела Обложена Хартија за Печатење со Висока Дефиниција Livingroom Спалната соба Бар Бренд Home Art
zoom_in

Светот на Резервоари Постери Игра Ѕид Налепници Бела Обложена Хартија за Печатење со Висока Дефиниција Livingroom Спалната соба Бар Бренд Home Art

DEN 84.00 134.40

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на Homtopia Продавница !
Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 180g бела обложена хартија 22.68 g/еез(А3)
2.Процес : печатење (не е водоотпорен)
3.Shippment : Нема следење на информации ако одберете бесплатен превозот и обично тоа трае 1-2 месеци
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта или Ali Express Стандард за Испорака
4.Големина : 16.5 инчен*11.8 инчен(42cm*30cm)&11.8 инчен*8.7 инчен(30cm*21cm).
Ве молиме да направите вашата нарачка адреса и примачот име точен, ви Благодариме!
Гаранција
Ако постери се распарчи или изгубени на патот , ние ќе наплата тебе или испраќање нови.
Ние сме manufracturer, поддршка на големо и пад продажба

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
WCP021121
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Слична стока во категоријата..