• Намалена цена
  • Ново
3D Живи Мачки, Кучиња Ѕид Налепница Тоалет Вратата на Фрижидерот Бања Оркестарот Ѕид Оркестарот на Животните Ѕид Decals Уметност Постер Mural GHMY
zoom_in

3D Живи Мачки, Кучиња Ѕид Налепница Тоалет Вратата на Фрижидерот Бања Оркестарот Ѕид Оркестарот на Животните Ѕид Decals Уметност Постер Mural GHMY

DEN 30.00 37.92

Износот
check Това е достапна


Опис :
Таписерии Изработка
Живописни прекрасна цртан филм шема
Сосема нов и висок квалитет
Водоотпорен, можете да го користите за долго време
Добар избор за дома декорација
Лепило и се отстранува и лесен за користење
Еко-пријателски материјал, безопасни за вашето здравје
Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Модел : животни
Големина : 25*16.5 cm
Спецификации :
Таписерии Изработка
Живописни прекрасна цртан филм шема
Сосема нов и висок квалитет
Водоотпорен, можете да го користите за долго време
Добар избор за дома декорација
Лепило и се отстранува и лесен за користење
Пакет Се Вклучени :
1 x тоалет налепница
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификација:
Single-piece Package
Сценарија:
Тоалет
Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
Liplasting
Класификација:
Тоалет Налепници,За Ѕид
Censor Кодот:
Други
Број На Модел На:
HL64304
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..