• Намалена цена
  • Ново
3D Акрилик Стакло Eyelash Трепка Ѕид Налепница За Градинка Детска Соба 2Pc Eyelash Ѕид Налепница DIY Фотографија Реквизити Деца Подароци
zoom_in

3D Акрилик Стакло Eyelash Трепка Ѕид Налепница За Градинка Детска Соба 2Pc Eyelash Ѕид Налепница DIY Фотографија Реквизити Деца Подароци

DEN 240.00 342.72

Износот
check Това е достапна

Продавница Веб-страница : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/3515034.html?spm=2114.12010612.0.0.5999dd6dv Pcfid Материјал : Акрилик Количина : 2 парчиња Боја : како на сликата Големина : 15*7cm Тежина : 60g Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : 1. Таму може да биде многу мала боја разлика помеѓу дамки предизвикани од фабрика производство, ние sugguest да се купи една боја во едно време. 2. Постои litlle боја разлики меѓу стоката и слики, кои се неизбежни.

Стил:
Европа
Бренд Име:
COYOZHOOF
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Спецификација:
2pcs
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Акрилик

Слична стока во категоријата..