• Намалена цена
  • Ново
Европа Дијамант Шема Позадина Еко-пријателски Само Лепило Не-плетени Позадини се Тркалаат diy Mural Дома Декор Ѕид Налепници XN029
zoom_in

Европа Дијамант Шема Позадина Еко-пријателски Само Лепило Не-плетени Позадини се Тркалаат diy Mural Дома Декор Ѕид Налепници XN029

DEN 528.00 879.36

Износот
check Това е достапна


- Опис На Производот
Стил : Ecofriendly Слатка Дома Декорација
Материјал : еко-пријателски не-плетени позадина
Метрички Димензии : ширина 0.53 м* должина 3m
(Топло Совети : ширина е фиксна,тоа е 0.53 m,
Големината за 1 парче е 0.53 м * 3 m,
ако купувате 2 парчиња,а потоа ние ќе ви ја испратиме Континуирана должина од 6 метри до вас )

Функција : 1. Не треба лепак, самолепливи !
2.Издржливи,долг животен пат!
3.Модерната Мода,најдобар избор за дома декорација!
Лесен за користење :
1.Чистење на местото што сакате да се покријат.
2.Кора на позадината од хартија,
потоа можете да се држи директно на местото што сакате : ) : )
Покрај тоа,можете да diy големината како ви се допаѓа : )
3.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно : )

Пакет : Трајни, Анти-притисок се држи и да меур пакет
Топло Совети : 1.Поради осветлување и да ги следат,постои некоја боја разлика.
2. Руски пријатели ,ве молиме оставете ни го вашето Име и презиме кога ќе го поставите цел,
или објектот не може да биде испратена до вашето место,ви благодариме за соработката!
3. Ние мерење на стоки со раце,па така 1-3cm грешки, тоа е нормално.
4.Стоката ќе ја добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели,
но, тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.
Производот Се Покаже -
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купите !!!
Големината за 1 парче е 0.53 м * 3 m.
Ширина е фиксна,тоа е 0.53 m,
ако купувате 2 парчиња,
тогаш ние ќе ја испрати Континуирана 1 тркалаат (должина од 6 метри) до вас,
ние нема да се отсече позадина во 2 делови.
Површината на позадината е не-плетени позадина,
грбот е само лепило топла лепак,
Ве молиме поправат позицијата добро пред да се држиме.
Постои мерење на задната страна на позадина
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентот satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.

Големина:
0.53mX3m
Број На Модел На:
XN029
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Censor Кодот:
038
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Стил:
Европа
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZPLISHE
клучен збор:
Дома Декор
клучен збор 2:
wallpaper
клучен збор 3:
само лепило позадина

Слична стока во категоријата..