• Намалена цена
  • Ново
Цртан филм Жирафа Мајмун Дрвја висина Ѕид Налепница Бебе Соба за Деца Спалната соба Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Налепница
zoom_in

Цртан филм Жирафа Мајмун Дрвја висина Ѕид Налепница Бебе Соба за Деца Спалната соба Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Налепница

DEN 220.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Цртан филм Жирафа Мајмун Дрвја висина Ѕид Налепница Бебе Соба за Деца Спалната соба Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Налепница

Број На Модел На:
M66028
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Шема:
3D Налепница
Материјал:
Пластични
Censor Кодот:
35
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Применливи:
на мазни ѕидови, ѕидови,врати, стакло, кабинети, апарати Итн.
Ефект:
Израмните добра големина референца:
Тежина:
Функција:
3D Налепница

Слична стока во категоријата..