• Намалена цена
  • Ново
Лили Цвеќиња Ѕид Налепница На Ѕидот Винил Ѕид Налепници Gome Оркестарот Спална Соба Позадина Ѕид Decals
zoom_in

Лили Цвеќиња Ѕид Налепница На Ѕидот Винил Ѕид Налепници Gome Оркестарот Спална Соба Позадина Ѕид Decals

DEN 298.00 367.20

Износот
check Това е достапна


Лили Цвеќиња Ѕид Налепница На Ѕидот Винил Ѕид Налепници Gome Оркестарот Спална Соба Позадина Ѕид Decals
Украсување Стил : специјални ефекти тип
Ниво : Совршеност
Материјал : ПВЦ
Место на Потекло : Кина
Функција : декоративни уредување
Пакет : opp пакет ;
тежина : околу 180g/set
Карактеристики : 1 Отстранлив налепници!
2 Животот waterpoof!
3 Лесно се Држи и Лесно полетување!
4 Двокреветни Шема во Стакло!
5 Зелена Налепници
Finshed Големина : 120*175cm
P. S : Кога вашата нарачка квантитетот повеќе од 2 парчиња,што директно ќе испрати слики(која што си ја купил ѕид налепници од нас)без жиг до вас преку е-пошта!!!

Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
M18195
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Растенијата
Censor Кодот:
25
Име:
ZOOYOO
Шема:
лили цвет
Големина:
60CM*90CM
Карактеристики:
отстранлив налепници
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
Употреба:
Ѕидот Налепници за Деца Соби

Слична стока во категоријата..