• Намалена цена
  • Ново
Метал Опрема Постер Јасна Слика Ѕид Налепници Дома Декорација на Високо Квалитетни Отпечатоци Бела Обложена Хартија Бренд home art
zoom_in

Метал Опрема Постер Јасна Слика Ѕид Налепници Дома Декорација на Високо Квалитетни Отпечатоци Бела Обложена Хартија Бренд home art

DEN 81.00 124.80

Износот
check Това е достапна


Стр закуп прочитајте ги внимателно пред да ред
Стр rocess : печатење димензии : 30cm × 21cm(11.8 × 8.3 инчи)
Материјал : 1 80 g бело обложена хартија 42cm × 30cm(16.5 × 11.8 инчи)
Купи три или повеќе постери, ние ќе се користи цевка за да се спречи брчки.
Боја :
Сите постери се со висок квалитет , н т поради различни Хардверски Уреди екранот, т тука може да има и некоја мала разлика помеѓу вистински објект и слики .S o кога ќе примите постери , може да се најдат на постери се малку различни.
Транспорт :
Ако одберете бесплатен превозот,нема песна малување на податоци во вашата земја . Ако постои барање за следење на информации, ве молиме изберете Кина пост препорачана пошта.
Особено внимание
1. Р ecently , голем број на купувачи ' приемот адреса es, не се точни, така у nable да добие нивната цел s. Со цел да го добиете вашиот пакет брзо,
стр закуп бидете сигурни дека ќе r Превозот адреса, поштенски код, и да се јавите на телефонскиот број ТОЧНИ .
2. w e не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
3. Ако вашата потврда за времето истекува и се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас . W e ќе се прошири и датум на испорака веднаш.
Ве молиме don ' t open спорови во рок од 60 дена . Ако сеуште не ја прими стоката 65 дена подоцна , ве молиме контактирајте со нас .

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Слична стока во категоријата..