• Ново
Funlife Хотели Отстранлив Geometrics Кат Налепници Уметност Ѕид Плочка Decals Мурали Позадината на Почетниот Ходникот Кујна Декорација DB102
zoom_in

Funlife Хотели Отстранлив Geometrics Кат Налепници Уметност Ѕид Плочка Decals Мурали Позадината на Почетниот Ходникот Кујна Декорација DB102

DEN 1175.52

Износот
check Това е достапна


Производ Параметри Бренд FUNLIFE Изгледот Големина 60x120cm Материјал ЕКО-пријателски ПВЦ со twill пропадна-доказ филм Производ Тежина 350g/700g/1050g Пакување Големина 61x3.4x3.4cm Пакување Начин Блистер пакување Заврши Големина 60x120cmx1/2/3pcs Совети се Однесува на мазни, па дури и подот Карактеристики Водоотпорен,пропадна-доказ,лесен за чистење,самолепливи,не се потребни алатки,само лупам и стап! Пакетот вклучува 1/2/3 x ПВЦ Налепница

Големина:
60x120cmx1pcs, 60x120cmx2pcs, 60x120cmx3pcs
Бренд Име:
funlife
Тема:
Шема
Сценарија:
Кат
Број На Модел На:
DB102
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Материјал:
ЕКО-пријателски ПВЦ со twill пропадна-доказ филм
Големина:
60x120cm
Тежина:
350g/700g/1050g
Карактеристики:
Против пролизгување Водоотпорен,самолепливи
забелешка:
Се однесува на мазни, па дури и подот
Начин на пакување:
Блистер Пакување
Место на Потекло:
Shang хаи, Кина

Слична стока во категоријата..