• Намалена цена
  • Ново
Ѕидот Налепница Ликови Налепници За Дома Дневна Соба Оркестарот Насмевки И Светот Насмевки Отстранлив Мотото ПВЦ Уметност Винил Mural F403
zoom_in

Ѕидот Налепница Ликови Налепници За Дома Дневна Соба Оркестарот Насмевки И Светот Насмевки Отстранлив Мотото ПВЦ Уметност Винил Mural F403

DEN 50.00 60.00

Износот
check Това е достапна


Насмевка И Светот Се Смее Со Вас Отстранлив Уметност Винил Mural Дома Декор Ѕид Налепници
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Отстранлив
Стил : Ѕид налепница
Тоа може да се примени на било каква мазна , чиста и сува површина на ѕидовите,Автомобил, плочки, стакло, мебел, итн., не се погодни за валкани или груба површина.
Нема пренос филмот е потребно, едноставно кора и се држи
60cm x 13cm
Материјал : ПВЦ
Како да го користите :
Се обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна површина.
Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист.
Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја.
Излупете исклучување на хартија, и потоа ги лепат на ѕид, отвори од средината кон лево и десно.
Пакетот Вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Ѕид Налепница

Спецификација:
Single-piece Package
Censor Кодот:
YJL80317765
Број На Модел На:
Авион ѕид налепници
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Тип:
ѕидот налепница кујна
Type1:
ѕидот налепница деца
Type2:
ѕидот налепници дома декор дневна соба
type3:
ѕидот налепници спална соба
type4:
Ѕидот Налепници за Деца Соби
type5:
ѕидот налепници кујна оркестарот
type6:
ѕидот налепници за деца соби девојки
Type7:
кујнски ѕид налепници

Слична стока во категоријата..