• Намалена цена
  • Ново
75*50cm Формулиран 1set Платно Маслото Постер Печатење Дома Декор Ѕид Уметност Слика Кујна Вкусови Дрво Лажица
zoom_in

75*50cm Формулиран 1set Платно Маслото Постер Печатење Дома Декор Ѕид Уметност Слика Кујна Вкусови Дрво Лажица

DEN 385.00 756.00

Износот
check Това е достапна


Спецификации
Материјал : Платно
Големина : 75x50cm
Погоден За : Дома Декор
Карактеристики :
-Убава кујна вкусови шема,high-definition печатени нафта сликарство.
-Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил.
-Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.
-Најдобар избор за домови,хотели,ресторани,ноќни клубови и други украси.
Пакетот вклучува : 1 x Спреј маслени
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку differentthe слики. Ве молиме да се разбере.
Плаќање
1. Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Moneybookers;Western Union;Qiwi Паричникот;Alipay или ЗАЧУВАМ на aliexpress.И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа.
2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош .
Испорака
1. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-7days (работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа.
2. Ние обезбедуваме Кина Пост , Epacket , Ali Express Стандард за Испорака
3. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-25 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за превозот. Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.
4. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
6 . Со цел да се осигура дека вие може да добиете пакет без никакви увозни даноци , ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност .
7 . Било увозни давачки или такси се купувачи responsiablity .
Враќање / Поврат
1. Ве молиме проверете ги следење во формирањето на следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте со нас од мене s мудрец, e-mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакет и јас tem s , внимателно.
4. Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантирани,таква штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.
Повратни информации
1. Позитивни Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации . Ве молиме не го отвори спорот за нас , ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.

Бренд Име:
newcomdigi
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
qJJCFY76FHHC196
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
qJJCFY76FHHC196

Слична стока во категоријата..