• Намалена цена
  • Ново
YOYOYU Ѕид Decal Цитат ЉУБОВ Винил Ѕид Налепници За Деца Соби Отстранлив Внатрешни работи Прозорец Насловна Оркестарот Специјален Дизајн Mural SY994
zoom_in

YOYOYU Ѕид Decal Цитат ЉУБОВ Винил Ѕид Налепници За Деца Соби Отстранлив Внатрешни работи Прозорец Насловна Оркестарот Специјален Дизајн Mural SY994

DEN 311.00 393.60

Износот
check Това е достапна

Информација за производот : Број : SY994 Големина : S : 42x42cm M : 57x57cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
H622 Црна, H601 Бела, Златен, H627 Сива, H630 Виолетова, H607 Оган Црвена, друга боја избор
Големина:
42x42cm, 57x57cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Креативните
Класификација:
Мебел Налепници,За Фрижидер,За Ѕид,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
SY994
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Слична стока во категоријата..