• Намалена цена
  • Ново
Сакам кафе ресторан млеко чај продавница ѕид налепници позадина десерт продавница бар позадина мурали декоративни стакло на прозорецот
zoom_in

Сакам кафе ресторан млеко чај продавница ѕид налепници позадина десерт продавница бар позадина мурали декоративни стакло на прозорецот

DEN 591.00 672.00

Износот
check Това е достапна


Детали За Производот :
Основната боја е црна. Треба други бои, оставете порака за да ми каже. Злато и сребро треба други износи. Ви благодариме за соработката. големина на : Мали 38cm 40cm x Медиум 57cm x 59cm Големи 108cm x 114cm големина : Мали 38cm 40cm x Медиум 57cm x 59cm Големи 108cm x 114cm

боја:
Црна, Розова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива Боја, Слива, Портокал
Големина:
57cm x59cm, 38cm x 40cm, 108cm x 114cm
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
Мираж на убавината
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Боја:
Црна, бела, црвена, црвена роза, темно сива, светло сива, темно виолетова и така

Слична стока во категоријата..