• Намалена цена
  • Ново
2017 Новина Симпатична Маче Шема Тоалет Налепници Бања Ѕид Дома Декорација Уметност Постери Хартија Животинско Дома Decal 29*21cm
zoom_in

2017 Новина Симпатична Маче Шема Тоалет Налепници Бања Ѕид Дома Декорација Уметност Постери Хартија Животинско Дома Decal 29*21cm

DEN 60.00 85.92

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Помогне да се направи вашиот тоалет и бања повеќе убави.
Симпатична маче, моделот кој е толку новина.
Супер практични и убава.
Тоа се применува на сите мазни површини.
Спецификации :
Состојба : нова
Главната Боја : кафена
Материјал : ПВЦ
Објектот Големина : 29*21cm
Пакет се вклучени :
1 x Маче Шема Тоалет Налепница
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
2.Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка

Бренд Име:
OUTAD
Стил:
Цртан филм
Класификација:
Тоалет налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZK17268600
Тема:
Животните
Сценарија:
Тоалет
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..