• Намалена цена
  • Ново
Француски Изреки DIY Винил Ѕид Налепници Дневна Соба и Спалната соба на Децата соба Дома Декоративни Mural Уметност Позадина JG1193
zoom_in

Француски Изреки DIY Винил Ѕид Налепници Дневна Соба и Спалната соба на Децата соба Дома Декоративни Mural Уметност Позадина JG1193

DEN 160.00 168.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Отстранлив Винил ПВЦ
Карактеристики :
1, може да се отстрани
2, водоотпорен и издржливи винил
3, двострано визуелен модел
4, зелен ѕид налепници
5, со висок квалитет, траат со години без пилинг и бледнее
6. Каде да се применуваат : се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн. - Каде што сакате !
Превозот услови
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
2. Ние може да обезбеди DHL, EMS, UPS-от, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост, Швајцарската Пост.
3. Обично ние можеме да брод на редот во 3-7 работни дена по извршената уплата е потврдена.
4. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
За нас
1. Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако објектот ќе примите има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите во прв план.
2. Можете да не контактирате на 7 дена по добивање на цел ако објектот има никакви проблеми, ние може да ги прифати замена или рефундирање на дека.
3. Ве молиме потврдете го со нас за да ја адресата пред да го испрати назад за да се обезбеди враќање непречено.
Повратни информации
1. Ние сакаме да се направи долго бизнис со купувачот, така ние ќе се стремиме да се направи услуга совршен.
2. Ако ви се допаѓа производ купен од нас, се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
3. Ако производот што сте го добиле има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да ни остави негативни или отворен спорот, ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Контактирајте со нас
1. Ве молиме контактирајте ме од Aliexpress порака или цел порака
2. Сите производи за поддршка на големо, можете да ме контактирате преку trademanager

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Зелена
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Стил:
Европа
Бренд Име:
KUCADA
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
JG1193
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package

Слична стока во категоријата..