• Ново
Европски стил врежан ѕид светилка вила дневна соба и спалната соба ноќни француски ретро стариот цврсто дрво ѕид светилка бесплатен превозот
zoom_in

Европски стил врежан ѕид светилка вила дневна соба и спалната соба ноќни француски ретро стариот цврсто дрво ѕид светилка бесплатен превозот

DEN 8544.00

Износот
check Това е достапна


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,FCC,CCC
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Карактеристики:
Европски стил врежан ѕид светилка
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Дрво
Гаранција:
2 година
Број На Модел На:
OKIOIT45
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Слична стока во категоријата..