• Намалена цена
  • Ново
Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Ѕид светилки Јасно Ѕид Sconce Склад Ѕид Светлина Тела E27 AC90-260V Ноќни Осветлување
zoom_in

Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Ѕид светилки Јасно Ѕид Sconce Склад Ѕид Светлина Тела E27 AC90-260V Ноќни Осветлување

DEN 730.00 768.00

Износот
check Това е достапна


Wattage:
without bulb
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
5057
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
сертификација:
RoHS,CQC,CCC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1year
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Сенка Ветер:
До & Долу
Употреба:
празник
Стил:
Европа
Карактеристики:
лофт
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Примена:
Читање

Слична стока во категоријата..