• Намалена цена
  • Ново
PINJEAS 10 Инчен Дрвени Природни Ѕиден Часовник Едноставно Молчи Кафе/Бар Оркестарот Занаети Природни Ѕиден Часовник Дрвени Уметнички Занаети Украс
zoom_in

PINJEAS 10 Инчен Дрвени Природни Ѕиден Часовник Едноставно Молчи Кафе/Бар Оркестарот Занаети Природни Ѕиден Часовник Дрвени Уметнички Занаети Украс

DEN 2042.00 2687.52

Износот
check Това е достапна


Ѕиден часовник од парчиња дрво. Одличен подарок за жени, мажи, дипломираните студенти, нов дом на сопствениците и канцеларија пријатели! [Size] 25*25cm [Материјал] дрво [NW] 10 инчен : 1000g [Додатоци] покажувачот, тивко движење Оваа гроздобер ѕиден часовник може да биде добар дар на housewarmings, свадби, и општествени собири

Лист Големина:
10 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
25cm
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Краток
Дисплеј Тип:
Игла
Шема:
Апстракт
Материјал:
Смола
Обликот:
Плоштад
Тежина:
1000g
Применливи Сместување:
дневна соба
Комбинација:
Ги одделува
Должина:
250mm
Ширина:
25cm
Бренд Име:
Дада D.C. Браната
Форма:
Единствен Лик
Ѕиден Часовник Тип:
15 мм Дебел Плоча
Тело Материјал:
Смола
Тип:
Ѕидни Часовници
Име:
PINJEAS
Функција:
Модерниот Стил
Материјал:
Дрвени
Тело Материјал:
Дрвени
Шема:
Никој
Движење тип:
секунди движење
Моќност Тип:
Батеријата

Слична стока во категоријата..