• Ново
Мини Schnauzer Куче Кучешки Ѕиден Часовник Гигант Schnauzer Куче Раса Винил Рекорд Ѕиден Часовник Куче Миленичиња Owener Куче Љубителите На Одгледувачи Подарок
zoom_in

Мини Schnauzer Куче Кучешки Ѕиден Часовник Гигант Schnauzer Куче Раса Винил Рекорд Ѕиден Часовник Куче Миленичиња Owener Куче Љубителите На Одгледувачи Подарок

DEN 912.00

Износот
check Това е достапна


Schnauzer Винил Рекорд Часовник
Оваа гроздобер стил ѕиден часовник е направен од еден нов и оригинален винил музика снимање. Овој креативен рачно изработени уметност е совршен Божиќ, Годишнина, Роденден, Валентин или свадба подарок. Ние, исто така може да обичај се направи било персоналните дизајн за вас, ако ви треба сопствени направени дизајн или за масовно наредби прашања ве молиме контактирајте со нас.
За детални спецификации ве молиме погледнете го Деталниот Опис дел.
• Големина : 12 инчи Дијаметар
• Батерија Тип : 1 АА Батерија (Не се вклучени)
• Clock (часовник) Движење : Кварц, noiseless движење
• Дизајнот е направен од нови оригинални винил рекорд, но тоа се уште може да имаат мали гребнатини на површината.
• Clock (часовник Лице е Налепница
Во текот на производство на ѕидни часовници, ние случајно ги собереш евиденција па ЛП наслов и етикета може да биде поинаков од она што е прикажано на сликата.
За LED верзија осветлување ѕиден часовник,ќе се даде 16 Копчиња за далечински контролер да ги персонализирате тоновите на бои на ѕидниот часовник. LED компонента се напојува преку USB. На 5 V DC адаптер ќе бидат испратени заедно според вашиот превозот адреса.

Тип:
Ѕидни Часовници
Шема:
Апстракт
Стил:
Краток
Дијаметар:
30cm
Број На Модел На:
GIT-0791
Motivity Тип:
Кварц
Обликот:
Геометриски
Функција:
Антички Стил
Комбинација:
Ги одделува
Бренд Име:
На Geeky Дена
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
300mm
Дисплеј Тип:
Игла
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Винил Рекорд
Ѕиден Часовник Тип:
Винил Рекорд

Слична стока во категоријата..