• Намалена цена
  • Ново
40pcs FDX-Б 2*12mm RFID Чип Шприц за Змија Добиток ID Следење
zoom_in

40pcs FDX-Б 2*12mm RFID Чип Шприц за Змија Добиток ID Следење

DEN 3480.00 3782.40

Износот
check Това е достапна

40pcs FDX-Б 2*12mm RFID Чип Шприц за Змија Добиток ID Следење
R/W Стандард
ISO11784/5 FDX-Б
Фреквенција
134.2 KHz
Големина
Ø2*12mm
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
Сина
Тежина
6.86 g
Должина
111±2mm
Ширина
50±1mm
Вбризгување На Материјал
полипропилен
Начин На Пакување
шприц
Стерилизација
ЕМ гас, 5 години' гаранција
Бар код век
Содржи шест лепило-налепница, едно-димензионална бар код спојува
Сертификат
Меѓународниот Комитет За Животно Снимање (ICAR)
Плаќање политика :
1. Плаќање начин : Со Aliexpress.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
3. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
1-3cm
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
2*12mm
Бренд Име:
Ѕвезда
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Вид:
EM4305
Фреквенција:
134.2 khz
R/W Стандард:
ISO11784/785 FDX-Б
Вбризгување на материјал:
Полипропилен
Продажба На Единица:
40pcs
Стерилизација:
ЕМ гас, 5 години' гаранција
Сертификат:
ICAR

Слична стока во категоријата..