• Ново
2018 нов стил 85-130cm Деца Девојки Деца памук pantihose pantyhose хулахопки pantynose пролет, есен девојки танц партија Хулахопки
zoom_in

2018 нов стил 85-130cm Деца Девојки Деца памук pantihose pantyhose хулахопки pantynose пролет, есен девојки танц партија Хулахопки

DEN 239.04

Износот
check Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа",ви Благодарам многу!!!
2018 Нов Стил пролет, есен зима 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Девојки Танц paryt Памук хулахопки pantynose pantihose Pantyhose
ГОЛЕМИНА S соодветна висина 85-105cm
ГОЛЕМИНА M соодветна висина 105-120cm
ГОЛЕМИНА L погодни висина од 120 130cm

Големина:
85-105cm, 105-120cm, 120-135cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Материјал:
Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
SLWYBLW
Бренд Име:
ЏИМИ WOW
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
панталони класификација:
pantyhose хулахопки pantynose pantihose
Обвивка:
чешлани памук
Погоден толпата:
децата девојки деца бебе
погоден hight:
85-130cm
Соодветно место:
танц училиште семејството партија
боја:
3 бои

Слична стока во категоријата..