• Намалена цена
  • Ново
За Kia Sportage QL 2017 2 ПАРЧИЊА/Сет за во Автомобил ABS Хром Задните Магла Светлина Светилка Покрие Трим Автомобил Додатоци
zoom_in

За Kia Sportage QL 2017 2 ПАРЧИЊА/Сет за во Автомобил ABS Хром Задните Магла Светлина Светилка Покрие Трим Автомобил Додатоци

DEN 1176.00 1400.16

Износот
check Това е достапна

За Kia Sportage QL 2016 2017 2 ПАРЧИЊА/Сет за во Автомобил ABS Хром Задните Магла Светлина Светилка Покрие Трим Автомобил Додатоци ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени 1.2 компјутери/ set 2.Направени од Високо Квалитетна ABS Хром 3.Лесен и Брз за инсталација.Автомобилската селотејп е во прилог. 4.Одлична Декорација и Заштита, Ако не може да DIY, ве молиме да добиете професионална помош!

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Автомобил модел:
За Kia Sportage QL
Име На Модел:
ql
Материјал:
ABS
Модел Година:
2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
50inch
Бренд Име:
WMYFC
Објектот Тежина:
1kg

Слична стока во категоријата..