• Намалена цена
  • Ново
За Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 6Pcs/set Нерѓосувачки Челик Центар Столб Б+В Прозорец Трим Украси Декорација Автомобил Стил
zoom_in

За Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 6Pcs/set Нерѓосувачки Челик Центар Столб Б+В Прозорец Трим Украси Декорација Автомобил Стил

DEN 1423.00 1693.44

Износот
check Това е достапна


За Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 6 Pcs/set Нерѓосувачки Челик Центар Столб Б+В Прозорец Трим Украси Декорација Автомобил Стил
ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да пред да го купите! 1.Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени 2. 6 PCS/ set 3.Направен од Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик во Солидна Завршна обработка. 4.Лесен и Брз за инсталација.Автомобилската селотејп е во прилог. 5.Одлична Декорација и Заштита
6.Ако не можете да DIY, ве молиме да добиете професионална помош!

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
одговара за Kia Sportage R (Б столб)
Име На Модел:
kia sportage р
Специјални Функции:
Заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2010-2014
Бренд Име:
WMYFC
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Должина:
40inch
Објектот Тежина:
1kg

Слична стока во категоријата..