• Намалена цена
  • Ново
1Pcs Црн Автомобил Додатоци 19CM 33.5 CM Автомобил Авто FM AM Радио Сигнал Метал Антена за Ford F-150 F150
zoom_in

1Pcs Црн Автомобил Додатоци 19CM 33.5 CM Автомобил Авто FM AM Радио Сигнал Метал Антена за Ford F-150 F150

DEN 1294.00 1391.52

Износот
check Това е достапна

1 Pcs Црн Автомобил Додатоци 19 CM 33.5 CM Автомобил Авто FM AM Радио Сигнал Метал Антена за Ford F-150 F150
Опис :
Fecture :
*Состојба : 100% Сосема Нов
*Направени со висок квалитет на Хром метални материјали.
*Големина : ОЕМ големина (33.5 cm и 19cm)
*Боја : Како На Сл
*Модел : За Ford F150
*Одговара на сите модел Гаранција : 1year(Ние не ја прифаќаат бојата не очекува добар изглед, како што се вратите на не-барањата за квалитет. Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Пакет содржина : 1pcs/set 1. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. 2. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн. за плаќање. 3. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. 4. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не информира нас. 5. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. 1. Предмети се испраќаат само по уплата. 2. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод. 3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. 4.Време на испорака : EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 6. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. 1.ние и ветуваме на 100% висок квалитет,3 месеци Гаранција 2.ако објектот е неисправна на 1month, ќе испрати замена без доплата или да му даде наплата откако ќе ги примите на неисправни точка 3.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас.ние ќе испрати бренд нови една за вас, откако ќе ги примите на неисправни објект.но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот. 4.објектот ќе биде предаден во рок од 1~5 работни дена откако сме го примиле исплата. 1.Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 24hours. 2.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски. 3.ОЕМ и ODM,сите вашиот кориснички осветлување можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство. 4.Конкурентна цена,со висок квалитет и брза испорака. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана.

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
hjtszzt04578
Автомобил модел:
за Ford F150
Бренд Име:
LARATH
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
2017
Објектот Висина:
33.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
33.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Антена
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
ABS+Метал

Слична стока во категоријата..