• Ново
Хром Тело вратата Страна Калапи покрие намали за BMW X3 F25 2011 2012 2013
zoom_in

Хром Тело вратата Страна Калапи покрие намали за BMW X3 F25 2011 2012 2013

DEN 4080.00

Износот
check Това е достапна


Одговара за BMW X3 F25 2011 2012 2013
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало финиш.
Вклучува : 4pcs во собата
лесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста.

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
како опис
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
pls се однесуваат на опис

Слична стока во категоријата..