• Ново
CITALL ABS Хром 8x Врата се Справи со Маска + 4x Купот на Сад Капа Намали за Mazda 3 5 6 2006 CX-7 CX-9 2007 2008 RX8 2004 2005 2006 2007
zoom_in

CITALL ABS Хром 8x Врата се Справи со Маска + 4x Купот на Сад Капа Намали за Mazda 3 5 6 2006 CX-7 CX-9 2007 2008 RX8 2004 2005 2006 2007

DEN 815.52

Износот
check Това е достапна

Новиот Chrome Врата се Справи со Маска + Чаша Сад комбо за Mazda 6 2003-2008 Mazda 3 2004-2009 " Спецификација на Производот Точка име : Нов Chrome Врата се Справи со Маска + Чаша Сад комбо за Mazda 6 2003-2008 Mazda 3 2004-2009 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Вратата се Справи со капак поставите 8pcs *1
Вратата се Справи со чаша чаши поставите 4pcs *1 " Опис на Производот
Компатибилен :
Модел : За 2004-2009 Mazda 3 (Не се вклопуваат со Mazda 3 БЛ 2 Генерација 2009)
За 2006-2008 Mazda 5
За 2003-2008 Mazda 6 Серија
За 2007-2008 Mazda CX-7/CX-9
За 2004-2008 RX8
Бидејќи постојат различни верзии во различни земји,ве молиме потврдете големината пред да купите.
Функција : Материјал : високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина 3 M автомобилската двојно страна лента Совршено се вклопуваат,лесна инсталација Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите,копчиња гребнатини и слично.. ги Красат автомобил настапи,направи вашиот автомобил посебни и единствени. Никогаш не 'рѓа,светла како огледало" Фото Шоу

Бренд Име:
CITALL
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Mazda 3 5 6 CX-7/CX-9 RX8
Специјални Функции:
3M автомобилската двојно страна лента
Објектот Тежина:
0.38kg
Модел Година:
2007 2008
Име На Модел:
-
Тип На Објект:
Хром Стил
боја:
Сребро.
Објектот included1:
вратата се справи со капак поставите 8pcs *1
Објектот included2:
Вратата се Справи со чаша чаши поставите 4pcs *1
Compatible1:
за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Compatible2:
за Mazda 5 2006 2007 2008
Compatible3:
За Mazda 6 Серија 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Compatible4:
За Mazda CX-7/CX-9 2007 2008
Compatible5:
За RX8 2004 2005 2006 2007 2008
Функција:
Совршено се вклопуваат,лесна инсталација

Слична стока во категоријата..