• Намалена цена
  • Ново
Природен камен хривнија 8мм енергија вулканска карпа чакра 7 - боја, 7 - пулсот лун рака синџир хривнија
zoom_in

Природен камен хривнија 8мм енергија вулканска карпа чакра 7 - боја, 7 - пулсот лун рака синџир хривнија

DEN 233.00 290.88

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Кристално
Пол:
љубителите'
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Спиење Tracker,Фитнес Тракер
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Повик/Спортски

Слична стока во категоријата..