• Намалена цена
  • Ново
Ново Отворено Патување Преносни 100ml Нерѓосувачки Челик Хип Колба Првенство Хип Колба Специјални Очила Flagon Вино Стакло Првенство F20173290
zoom_in

Ново Отворено Патување Преносни 100ml Нерѓосувачки Челик Хип Колба Првенство Хип Колба Специјални Очила Flagon Вино Стакло Првенство F20173290

DEN 14364.00 15120.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет.
Бранеа од нерѓосувачки челик заврши.
Лесен за разбирање, со заоблени рабови за пиење удобност.
Материјал : не ' рѓосувачки челик.
Димензии : 48*35*88mm.
Капацитет : прибл. 100ml

Тело Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F20173290
Бренд Име:
ETRSUNTECH

Слична стока во категоријата..