• Намалена цена
  • Ново
Супер Брзина 1M 3D 1080P HD Стигнале Машки HDMI да Машки за HDMI Адаптер Кабел HDTV Дигитална Камера
zoom_in

Супер Брзина 1M 3D 1080P HD Стигнале Машки HDMI да Машки за HDMI Адаптер Кабел HDTV Дигитална Камера

DEN 414.00 459.84

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : * Стигнале HDMI да HDMI Кабел Адаптер. * Стигнале дизајн помага да се избегнат испреплетени кабли и заштедува простор. * Рамни кабелот е супер флексибилна кога се работи под тепих или свиткана во рамнината на нејзината тенка пресек како што се врати, ротирачки оружје, фиоки и слично. * Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТЕЛЕВИЗОР. * Кабел добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез. * High speed HDMI кабел capatible со мобилен телефон, компјутер, ТВ, gameplayer итн. * Должина на : 3ft (1m) * Жица : РАМНИ HDMI КАБЕЛ * Боја : Црна * Материјал : Ro HS усогласеност на располагање * Примена : Сите HDMI, периферни уреди и повеќе Адаптери : HDMI : се Применува со HDMI дигиталната камера, таблет, лаптоп Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни.

Должина:
1M
оклопна:
Плетенка
Примена:
Камера,Телевизор,Компјутер,Монитор
Бренд Име:
chenyang
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Пакет:
No
Конектор A:
HDMI
Број На Модел На:
073
Функција:
HDMI1.4
верзија:
HDMI 1.4
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли

Слична стока во категоријата..