• Намалена цена
  • Ново
Фабрика Цена HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ PC Dropshipping Mar6
zoom_in

Фабрика Цена HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ PC Dropshipping Mar6

DEN 192.00 281.76

Износот
check Това е достапна


HDMI 1080 P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ за PC
100% сосема нов и висок квалитет.
HDMI VGA Адаптерот овозможува конекција VGA монитори и проектори поддржува максимална резолуција. Поврзување на вашиот нов Лаптоп, Лаптоп, HD DVD,HD DV без VGA интерфејс за проектор, Прикажување, LCD, ТВ & Следи во стариот модел со VGA интерфејс само за големиот екран гледање.
Таа поддржува полна големина high-definition резолуција од 720p или 1080p.
Се конвертира HDMI VGA.
Издржливи ABS Изградба.
Максимална резолуција е 1920 x 1200 на 60hz.
HDMI верзија 1.3 во согласност и во согласност со HDCP.
Текст на резолуцијата прифатено : 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p.
Компатибилен со сите верзии на HDMI до 720p и 1080p.
1 x HDMI VGA Кабел Адаптер
Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
Бидејќи на сила majeures предизвикани продолжување на преговорите, ние ќе се обидеме да се потрудиме да се реши за вас,но не преземе одговорност. Како што се лошите временски услови, царински проверки, на дестинација работници излегоа на штрајк и така натаму.
Увоз на полнење и даночни е resposible од страна на клиентот.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа. Овој линк за вашиот референца.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

боја:
Сина
Должина:
30cm
Бренд Име:
OMESHIN
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
hdmix2dvga
Конектор A:
VGA
Конектор Б:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,ТВ КУТИЈА,Компјутер
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
1:
помошен usb адаптер
2:
помошен kabel
3:
ПОМОШЕН аудио кабел
4:
Помошен Кабел
5:
помошен кабел 3,5 мм
6:
headphone продолжување кабел
7:
EasyCAP
8:
hdmix2dvga
9:
оптички кабел

Слична стока во категоријата..