• Намалена цена
  • Ново
HDMI 90 степени Право & Лева Аглеста тип Машки на HDMI Машки Кабел 1.4 1080P 3D за PS3 Проектор HD Компјутерски Кабел 150cm/1.5 м
zoom_in

HDMI 90 степени Право & Лева Аглеста тип Машки на HDMI Машки Кабел 1.4 1080P 3D за PS3 Проектор HD Компјутерски Кабел 150cm/1.5 м

DEN 301.00 335.04

Износот
check Това е достапна

90 Степен До & Долу & Лево и Право Аглеста тип HDMI Машки конектор Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ! Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез. Злато позлатен иглички и основи конекции. Поддршка HDMI 1.4 и 3 D Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни. Кабел OD : 7.3 mm (28 AWG стандарден hdmi кабел) Должина : 150cm/5ft Пакет вклучуваат : 1pcs x HDMI Кабел

Должина:
1.5
оклопна:
Плетенка
Примена:
Камера,Телевизор,ТВ КУТИЈА,Компјутер,Монитор
Бренд Име:
chenyang
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Пакет:
No
Конектор A:
HDMI
Функција:
HDMI1.4
Број На Модел На:
089
Пакување:
Polybag
верзија:
HDMI 1.4
Тип:
HDMI Кабли

Слична стока во категоријата..