• Намалена цена
  • Ново
Robotsky Micro HDMI Машки да HDMI Женски Адаптер 1080P Micro HDMI Конвертор позлатени за ТВ Лаптоп Таблета Проектор
zoom_in

Robotsky Micro HDMI Машки да HDMI Женски Адаптер 1080P Micro HDMI Конвертор позлатени за ТВ Лаптоп Таблета Проектор

DEN 47.00 51.84

Износот
check Това е достапна


Ве молиме имајте на ум : овој кабел е micro HDMI да HDMI кабел,
ве молиме потврдете дека вашиот уред има micro HDMI интерфејсот.
Тоа не е Андроид Микро USB интерфејс,
( Забелешка : НЕ се работи со Samsung Galaxy S3/S4/S5 Или Samsung Таблети со Микро USB или Мини HDMI порт.)
Не се купи погрешен точка.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова
1. Ние и ветуваме дека сите производи ние ги испратите на нашиот купувачот со ААА+ висок квалитет.
2. Соработка со фабриката, Повисока цена перформанси.
3. Ние прифаќаме капка шпедиција, трговија на големо, продажба, обичај услуга
3. Ние бидете сигурни дека овие стоки ќе биде добро спакувани за да се избегне оштетени за време на транзит.
4 . Побрза испорака брзина, Најдобри aftersale услуга, Квалитет на Производи

Должина:
1PCS, 2PCS
Надворешниот Дијаметар:
35*20*10mm
оклопна:
Плетенка
Примена:
Камера,Телевизор,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Компјутер,Проектор,Следење на
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Микро HDMI да HDMI Конвертор
Бренд Име:
Robotsky
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
микро hdmi
верзија:
HDMI 1.4
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
HDMI1.4
Тип:
Микро HDMI да HDMI Конвертор
верзија:
HDMI 1.4
Резолуција:
поддршка за 1080p
Функција:
hdmi конвертор адаптер
Конектор A:
микро hdmi машки
Конектор Б:
hdmi женски
функција 1:
Злато позлатен интерфејс
compatiable:
За проектор Лаптоп Камера Таблета ТВ

Слична стока во категоријата..