• Намалена цена
  • Ново
Топла Мини HDMI да HDMI Адаптер Женски Машки С-М Конвертор Конекторот за HDMI ™ HD 1080P Кабел Адаптер Уред за HDTV трговија на Големо
zoom_in

Топла Мини HDMI да HDMI Адаптер Женски Машки С-М Конвертор Конекторот за HDMI ™ HD 1080P Кабел Адаптер Уред за HDTV трговија на Големо

DEN 38.00 51.36

Износот
check Това е достапна


Топла Мини HDMI да HDMI Адаптер Женски Машки С-М Конвертор Конекторот за HDMI ™ HD 1080 P Кабел Адаптер Уред за HDTV трговија на Големо
Карактеристики : ти Овозможува да конвертирате помеѓу HDMI вид и HDMI 1.4 мини C тип на конекција. Злато и Калај галвански ќелии достапни на HDMI типот НА приклучокот крајот. Поддршка на мали преносни уреди како што се HD camcorders и уште камери бара лесна конективност за да HDTVs. Изолатор Материјал : Висока Температура термопластични (UL94 V-0) Злато позлатен конектори. Овој вид на адаптер се користи за многу уредот како што се : Компјутер, дигитална телевизија, плазма и lcd телевизор, мобилни телефони и други опрема. Пакет содржи : 1 x Мини HDMI Конвертор Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот
Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Ние сме професионална снабдувач на електронски производи во Шенжен. Обезбеди добри производи со трговија на големо цена. Ве молиме следете нас на aliexpress, ние обично испраќате нови производи во продавницата. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација, ви благодарам. Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви посакам сите најдобрите

Должина:
Black
Конектор Б:
HDMI
Бренд Име:
Jninsens
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
JX00141
Примена:
Multimedia (Мултимедија), Следи
Функција:
HDMI1.4
Конектор A:
Мини HDMI
Пакет:
No
Пол:
Машко-Женски
Надворешниот Дијаметар:
-
оклопна:
Комбинација
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 1.4
Објектот:
мини hdmi да hdmi адаптер

Слична стока во категоријата..