• Ново
MR16 24V150W GZ6.35 MR16 Мазна Рефлектор Микроскоп Извор на Светлина Халоген Светилка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
zoom_in

MR16 24V150W GZ6.35 MR16 Мазна Рефлектор Микроскоп Извор на Светлина Халоген Светилка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 456.00

Износот
check Това е достапна


24 V150 W GZ6.35 MR16 Мазна Рефлектор Микроскоп Извор на Светлина Халоген Светилка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Услови & опис
Ако одлучите да конкурираат на овој објект, вие се согласувате со условите за користење и условите подолу :
Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Испорака
· Сите стоки се испраќаат во БЕЗБЕДНО пакување.
· Ние брод во СВЕТОТ. (Прифати за неколку земји).
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
· Ако имате било расчекор со ставка пред тоа се испратени до вас, ве молиме да ги споделите
со нас, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Кога сте примиле нашите објектот,ве молиме ги споделите со нас своите повратни информации во вашиот најзгодно време.Нашата победа понудувачи се нашиот Врвен приоритет; ние сакаме
за да бидете сигурни дека сте најмногу задоволни. Ако имате било какви прашања, ние
се убаво и пријателски и ќе бидат среќни да одговориме на сите ваши прашања во навремено.
Ако имате еден момент ве молиме да погледнете во мојата продавница за други објекти кои ќе бидат на
интерес за телефон или преносот на податоци или личност. Ако најдете нешто друго што сакате,ние
ќе ми биде драго да ги комбинирате со во превозот.
Секоја цел е преполна добро и доаѓа со Испорака Потврда.

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Број На Модел На:
MR16 24V 150W
Просечен Живот (часот):
50
сертификација:
CE,CCC
Зрак Агол(°):
180
База Тип:
MR16
Примена:
Професионални
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Бренд Име:
Amayadx

Слична стока во категоријата..