• Намалена цена
  • Ново
4pcs/сет за во Автомобил Камион Снег Тркала TPU Синџир Зимски Гуми Анти-пропадна Појас Жолта Црн Автомобил Стил
zoom_in

4pcs/сет за во Автомобил Камион Снег Тркала TPU Синџир Зимски Гуми Анти-пропадна Појас Жолта Црн Автомобил Стил

DEN 1094.00 1151.52

Износот
check Това е достапна


Забелешка : ве Молиме забележете која боја сакате ,жолта или црна
4pcs/set Камион Автомобил Снег Тркала Antiskid TPU Синџири за Гуми Анти-пропадна Појас
Карактеристики
1. Главен материјал : високо-технолошки композитен материјал (TPU)
2. Мечка и да издржи да се носат на ниски температури
3. Контакт со земјата е покриена со висока цврстина легура помине, да се спречи лизгава
4. 360 ° сите круг
5. Не на штета на земјата
6. Возилото работи без вибрации
7. За да се обезбеди удобно возење за намалување на вибрации и бучава.
8. Со минимум кочење и максимална влечна лизгање.
9. Мал плоштад линк и пократка должина на секоја крстот синџир за да се намали носат и солза.
10. Лесно да се работи синџир тензија систем.
11. Инсталира во неколку минути, не постои џек, или мобилен.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
-Забрана за итна кочница, се претвори.
-Ограничувањето за брзина од 40 километри на час.
-Големината е погоден за гума ширина 165 мм - 265 мм помеѓу сите модели.
-Автомобилски гуми синџир на снег, снег кал или песок.
-Гуми синџири лесно може да се инсталира во поголемиот дел од стандардната големина на легиран или челични тркала (13 инчен - 19 инчи) гуми ширина во (165 мм - 265 mm) автомобил.
Пакет Се Вклучени :
4 x Автомобил Снег Гуми Анти-пропадна Синџири
Answer : ___________________________ Note :
За да се спречи оштетување на телото. По употребата, се мијат со топла вода синџир на состојба.
Прикачување и член тест со ' рѓа инхибитор (или масло).

Бренд Име:
Autoleader
Компатибилен Гуми Големини:
Други
Синџир/Кабел Шема:
Плоштад
Компатибилен Гуми Дијаметар:
16in.
Тип:
Гуми Синџири
Погоден за:
165 мм - 265 mm
боја:
Жолта Црна

Слична стока во категоријата..