• Намалена цена
  • Ново
2 ПАРЧИЊА Multicolor LED вентилот на Гумата Капи Велосипед Автомобил, Мотоцикл Неонски Светлина Светилка^
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Multicolor LED вентилот на Гумата Капи Велосипед Автомобил, Мотоцикл Неонски Светлина Светилка^

DEN 61.00 86.40

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Материјал : Пластични + метал
Производ во боја : Сребро + транспарентен
Извор на светлина : LED
Напојување : 3* LR1130 копчето батерии (вклучени)
Светла боја : Multicolor
Светлината шема : Трепкачко
Применливи дел : вентилот на Гумата капа
Нето тежина : 13 g
Бруто тежина : 18 g
Производ големина : 1.5 * 1.5 * 1.5 cm
Пакување големина : 11.5 * 6.1 * 6.1 cm
Пакет :
2x Шарени LED Неонски Светлина
2x Пневматик вентилот на Гумата Капи

Бренд Име:
Vehemo

Слична стока во категоријата..