• Ново
Двокреветна Соба Транспарентен гумени тревник меур шатор, надувување балон дрво кампување плажа шатор за продажба
zoom_in

Двокреветна Соба Транспарентен гумени тревник меур шатор, надувување балон дрво кампување плажа шатор за продажба

DEN 33120.00

Износот
check Това е достапна


Кампување само што влегов начин попривлечен со овој надувување балон шатор! Ќе имаат најдобри шатор во кампот кога ќе теренот ова бебе! Се одликува со голема спална соба и 2 тунели така има многу простор за да се движите низ и да ги чува вашите работи. Има двојно крои во текот на за да се спречи солзи.
Меур шатор со 2 соби
· Dia13' (dia4m) со dia6.7'(dia2m), 6.7'(2м) тунелот, голем простор за семејството кампување, 4~6 личност капацитет.
· Направено од 0.8 mm ПВЦ и 0.6 мм ПВЦ церада, опремени со воздушниот компресор.
· Еден слој со архивиран врата, јасно и половина јасно се достапни.
· Вклучувајќи ги и поправка колекции, доаѓа со гаранција 1. издржливи и висок квалитет.
· Широко се применуваат во кампување, изложба, занаети емисии, итн. Лесна инсталација со воздушниот компресор.
Опремени со продолжи CE/UL заверена воздушниот компресор.
Други модели :
Ние, исто така, се продава :
Нашата работилница :
Ние се 10-годишна професионална производителот на надувување шатори и гумени
играчки во Гуангжу во Кина. Сите наши производи се строго accoridng да CE
и американскиот пазар.
Пакет :
Висок квалитет на вода доказ pvc кеса за надувување шатор, картонска кутија за воздушниот компресор.

Број На Модел На:
QD-Меур шатор
Бренд Име:
qinda надувување
Возраст Опсег:
12-15 Години,5-7 Години,Grownups,8-11 Години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Шатор
Тип:
Шатор
Големина:
4 Dia Main Room+2m Dia Attached Room
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Свитлива, Надувување, Спорт, Мека
боја:
Бела/Multicolor
Додатоци:
поправка на полнење+CE/UL воздушниот компресор
Гаранција:
2 години
Возраст Опсег:
5-7years, 8-11 години, grownup,итн
Техника:
Топлина Заварување
Капацитет:
4-6 лице

Слична стока во категоријата..