• Намалена цена
  • Ново
професионални јапонија 440c Две опашка милениче 9 инчен shears куче чешлање коса ножици за сечење на берберски фризерски ножици со торба
zoom_in

професионални јапонија 440c Две опашка милениче 9 инчен shears куче чешлање коса ножици за сечење на берберски фризерски ножици со торба

DEN 787.00 845.76

Износот
check Това е достапна


Резолуцијата професионални јапонија 440c челик Милениче 9 инчен shears куче чешлање се намали коса ножици за сечење ножици салон фризура makas берберски алатки фризерски ножици со торба
Материјал : Јапонија 440c 9cr13 Цврстина челик : 62 HRC Технологија : рачно изработени Тип : ножици за Сечење Големина : 9 инчен Должина : 24 cm Прилагодите лого/име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
S243
вкупна должина:
24 см
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
9 inch
Заби:
1
Тврдост:
62HRC
Функција:
куче чешлање ножици
функцијата 2:
домашно милениче ножици
Customzie лого/име:
YES(слободни)
Ласерски издлаби зборови:
YES(слободни)

Слична стока во категоријата..