• Намалена цена
  • Ново
Sharons 6 инчен Змеј справи со професионален фризер ножици Фризер моделирање алатка фризерски сет ножици
zoom_in

Sharons 6 инчен Змеј справи со професионален фризер ножици Фризер моделирање алатка фризерски сет ножици

DEN 795.00 864.00

Износот
check Това е достапна


(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)20%-30% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание. 1.Стандард на Превозот од Chian toworldwide(7to29business дена),f повеќе од 29 дена, ве молиме контактирајте ме 2.Примена на вашата нарачка, ние обично се справи со еден ден, ако постојат посебни околности, ќе бидат обработени во рок од три дена 3.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде многу задоволителни резултати, па јас само што добив добра
евалуација, ве молиме запомнете дека било какви проблеми се поврзани со мене

Тип На Објект:
Косата Режа
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
DSD74564
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Бренд Име:
SHARONDS

Слична стока во категоријата..