• Намалена цена
  • Ново
Моден Чипка Везови Градници долна облека на Жените Сет Push Up Градник и долна Облека Гаќи Поставите Женски Секојдневниот Зелена Градник Кратко Сет
zoom_in

Моден Чипка Везови Градници долна облека на Жените Сет Push Up Градник и долна Облека Гаќи Поставите Женски Секојдневниот Зелена Градник Кратко Сет

DEN 1004.00 1569.12

Износот
check Това е достапна


Совети за тоа : Ние сме за Еу/САД големина , не Fr/Es/Тоа големина, ве молиме споредете го тоа, ви благодариме! Големина 32 ABCD/70 ABCD градник За S големина гаќи Големина 34 ABCD/75 ABCD градник За М големина гаќи Големина 36 ABCD/80 ABCD градник За L големина гаќи Големина 38 BCD/85 BCD градник за XL големина гаќи АКО ви треба други големина гаќи,ве молиме оставете порака за да ни patnies големина што ви треба .

Чаша Големина:
32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 34C, 36B, 36C, 38B, 38C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Број На Модел На:
VM5009
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
Underwire
Затворање Тип:
Пет Кука-и-око,Назад Затворање
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Градник Стил:
Фрлам,Им Помогнам На
Бренд Име:
kissly зао
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
боја:
Темно Зелена,Црна,Бела
Половината Тип:
ниско-појас
Се применуваат за:
Младите Жени и Дама

Слична стока во категоријата..