• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Постави Долна Облека За Жени Секси Долна Облека Поставите Ultrathin Транспарентен Градник Поставува Чипка Шупливи Градник 34 36 38 D Првенство
zoom_in

2018 Мода Постави Долна Облека За Жени Секси Долна Облека Поставите Ultrathin Транспарентен Градник Поставува Чипка Шупливи Градник 34 36 38 D Првенство

DEN 552.00 1002.72

Износот
check Това е достапна

ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина Под Биста Биста Разлика
(под биста и биста) Купот 70 A 32 A 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 80см(31.5 инчи) Подолу 10cm(3.9 инчи) НА 75 A 34 A 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 85cm(33.5 инчи) 80 A 36 A 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 90cm(35.4 инчи) 85 A 38 A 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 95cm(37.4 инчи) 90 A 40 A 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 103cm(40.6 инчи) 70 B 32 B 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 83cm(32.7 инчи) 10-12.5 cm
(3.9-4.9 инчи) Б 75 B 34 B 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 88cm(34.6 инчи) 80 B 36 B 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 93cm(36.6 инчи) 85 B 38 B 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 98cm(38.6 инчи) 90 B 40 B 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 105cm(41.3 инчи) 70 C 32 C 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 85cm(33.5 инчи) 12.5-15cm
(4.9-5.9 инчи) C 75 C 34 C 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 90cm(35.4 инчи) 80 C 36 C 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 95cm(37.4 инчи) 85 C 38 C 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 100cm(39.4 инчи) 90 C 40 C 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 108cm(42.5 инчи) 70 D 32 D 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 88cm(34.6 инчи) 15-17.5 cm
(5.9-6.9 инчи) D 75 D 34 D 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 95cm(37.4 инчи) 80 D 36 D 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 98cm(38.6 инчи) 85 D 38 D 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 103cm(40.6 инчи) 90 D 40 D 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 110cm(43.3 инчи) Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! - Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
- Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Топла 2015 Бесплатен Превозот Мода транспарентен секси градник сет плус големина Жените газа везови ултра-тенок сина црна долна облека √ Вистински ткаенина бои може да се разликува малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката.
√ Откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистинските
објектот мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. Она што е во пакет :
1* градник сет( 1 врвот + 1 Дното)

Чаша Големина:
70B, 70C, 70D, 75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 85D
Бренд Име:
uanloe
Градник Стил:
Лесна,Еден-Парче,Push-Up,Unlined
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Куп Форма:
Полна Чаша
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Број На Модел На:
чипка градник Долго cardigan секси долна облека на жените сет
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
облека дизајнерски детали:
Чипка
Важат за:
младите жени
Сезоната:
Есен
Градник Стил:
цевка топ дизајн
Куп дебелина:
тенка чаша
Половината Тип:
ниско-појас
Дизајн на гаќи:
Кратко
Поставата:
памук полиестер
жените долна облека:
Градник & Краток Поставува

Слична стока во категоријата..