• Ново
Посебна убавина!!!Бесплатен превозот!!!Супер им Помогнам на Мазна Едно Парче Лесна Безжична Едноставна, Лесна Девет бои Секси Градник
zoom_in

Посебна убавина!!!Бесплатен превозот!!!Супер им Помогнам на Мазна Едно Парче Лесна Безжична Едноставна, Лесна Девет бои Секси Градник

DEN 341.76

Износот
check Това е достапна


Нашите објава
Почитувани клиенти, ние имаме Посебна убавина бренд бесплатен превозот, како резултат на отворањето на новата продавница!!!
Големина на табелата
Производот физичко слика
Модел слика

Чаша Големина:
70B, 70C, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, 90B, 90C, 95B, 95C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
GM01
Градник Стил:
Лесна,Поместена,Push-Up,Еден-Парче
Бренд Име:
Посебна Убавина
Материјал:
Најлон,Акрилик,Памук
Поддршка Тип:
жица за слободни
Стил:
Секојдневниот
Декорација:
Никој

Слична стока во категоријата..