• Намалена цена
  • Ново
Жена пролет Плус големина Три Четвртини(3/4 Чаша) Жица за Слободни Чипка женски градници лето преголеми тенка Три Кука-и-око памук градник
zoom_in

Жена пролет Плус големина Три Четвртини(3/4 Чаша) Жица за Слободни Чипка женски градници лето преголеми тенка Три Кука-и-око памук градник

DEN 443.00 680.64

Износот
check Това е достапна


Купони За Вас
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Чаша Големина:
80B, 80C, 85B, 85C, 90B, 90C, 95B, 95C, 100B, 100C, 105B, 105C
Бренд Име:
BAQCN
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
36B-46C
Материјал:
Памук,Ацетат
Градник Стил:
Им Помогнам,Minimizer,Се Фрлам
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,заменлива Ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање,Три Кука-и-око
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
куп стил:
3/4
Куп дебелина:
тенка чаша
Куп материјал:
Памук
Рамо, Рака Стил:
Фиксна рамо ремени
Број На Токи:
Задните Три Ред Hasp
Не Постојат Прирабници:
Безжичната

Слична стока во категоријата..