• Намалена цена
  • Ново
Наводнување 3 / 5мм Една Бодликава Конектор Еден Начин Тема Микро-Наводнување Зеленчук Капе Материјали 500pcs
zoom_in

Наводнување 3 / 5мм Една Бодликава Конектор Еден Начин Тема Микро-Наводнување Зеленчук Капе Материјали 500pcs

DEN 493.00 624.48

Износот
check Това е достапна

Наводнување Конектор Спецификација : Завртка тема : 5mm и for3/5мм црево Пакет : 500 компјутери Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Тип:
Градина Вода Конектори
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Број На Модел На:
3/5
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Име:
завртка помине
Тип:
Градина вода конектор
Спецификации:
5 mm нишка и 3/5 mm црево
Тежина:
190 g
Пакување:
500pcs

Слична стока во категоријата..