• Намалена цена
  • Ново
1pc Спојка Адаптер Капе Лента За Наводнување Црево Конектор Со 1/2 4/7mm бодликава Конектор за Наводнување на Градинарски Алатки Нови
zoom_in

1pc Спојка Адаптер Капе Лента За Наводнување Црево Конектор Со 1/2 4/7mm бодликава Конектор за Наводнување на Градинарски Алатки Нови

DEN 39.00 49.92

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Млазницата усвојување на еди дизајн и вграден филтер за да спречите затнување.
Отстранлив млазницата за лесно чистење.
Одлично за земјоделство, тревник, дворот, патио, стаклена градина, базен за наводнување. Спецификации :
Материјал : Пластика
Погодни за : 1/2"-4/7 Конектор
Должина : 8cm/3.15"
Водата доводното конектор е pacifier или 20mm ПВЦ интерфејс внатрешни теми
Боја : Испрати по случаен избор (ако се купат повеќе производи, кои бои може да биде различен или ист)
Магла честички
Сива проток : 6.7-7 L/Час, црна проток : 8.3-9.6 L/h
Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Млазници Конектор

Тип:
Градина Вода Конектори
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
MYU451
Бренд Име:
HNGCHOIGE

Слична стока во категоријата..