• Намалена цена
  • Ново
1/81/4 1/2 Млазницата Градина Sprinkler Спреј Nozzl Пластични Vee Џет Стан Фан На Спреј За Индустриско Чистење За Перење Sprinkler Март
zoom_in

1/81/4 1/2 Млазницата Градина Sprinkler Спреј Nozzl Пластични Vee Џет Стан Фан На Спреј За Индустриско Чистење За Перење Sprinkler Март

DEN 36.00 45.12

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Интегрален фан млазницата се карактеризира со производство на високо влијание течни колона или еден фан-во облик на спреј, спреј агол од 0° до 110° .
Млазницата про duce спреј на течни униформа дистрибуција, големина на мал кон среден. Кога има потреба од плуралноста на млазници, тоа може да предизвика преклопување на спреј. Тоа има карактеристики на tapering спреј работ, така што спреј има покриеност дистрибуција Спецификации :
Спреј Агли : 65 степен
Конекција : 1/8",1/4",1/2"
Материјал : Пластика
Апликации : чистење, ладење, дезинфекција, прашина отстранување..
Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC x Спреј Млазницата

Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
MYU451
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Sprinkler Тип:
Други
Материјал:

Слична стока во категоријата..