• Намалена цена
  • Ново
Наводнување G1 / 2 Машки Авто Sprayer 360 степени Микро Sprinklers Стакленички Спин Млазницата Адаптер 6pcs
zoom_in

Наводнување G1 / 2 Машки Авто Sprayer 360 степени Микро Sprinklers Стакленички Спин Млазницата Адаптер 6pcs

DEN 87.00 99.36

Износот
check Това е достапна

Наводнување atomizer млазницата за земјоделство, тревниците, градините, оранжерии, Sprinkler наводнување, ладење стакленички зеленчук, Долг животен век, безбедносни материјали. Притисок : 1.5-3kg Проток : 35-40 L / H Спреј радиус : 0.9-1.1 метри Материјал : пп Пакет : 6 {Млазницата + G1 / 2 Адаптер} Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Sprinkler Тип:
Вител
Број На Модел На:
G1/2
Име:
atomizer млазницата
Тип:
360 степени ротирачки sprayer
Материјал:
Пластични
Големина:
G1 / 2 male
Тежина:
51.6g
Количина:
6Pcs

Слична стока во категоријата..