• Намалена цена
  • Ново
Личен GPS Tracker LK109 IP68 Водоотпорен Режим на 180 Часа Следење на уредот за Возило Дете Миленици Бесплатна Веб АПЛИКАЦИЈА за Следење на
zoom_in

Личен GPS Tracker LK109 IP68 Водоотпорен Режим на 180 Часа Следење на уредот за Возило Дете Миленици Бесплатна Веб АПЛИКАЦИЈА за Следење на

DEN 1440.00 1799.52

Износот
check Това е достапна


Определување 1.IP68 Водоотпорен.
2.Долго време во мирување до околу 180 часови.
3.Тоа може да се користи за Возилото,лично,дете,миленици.
4.Повеќе работи : - го Следи,Промена на Алармот,Брзина алармот,Вибрации алармот,СОС Аларм,за Итен повик на чекање,Ниско ниво на батеријата алармот,Енергија-заштеда на режим на спиење итн.
5.Бесплатен веб следење на софтвер и стан во реално време следење. Преглед : GPS Tracker Работи врз Основа на постоечкиот GSM/GPRS мрежа и GPS сателитите, овој производ може да се лоцира и да го следи секое далечински цели преку СМС или интернет. Најнапредна технологија на GPS и A-GPS двојна позиционирање. gps локатор
Примена : 1.Возило за изнајмување за управување или управување со возилата.
2.Отворен спортски.
3.Заштита на деца, стари лица, хендикепирани, домашни миленици, итн.
4.Обезбеди мир на умот за патниците преку овозможување на следење на suitcases и други важни објекти додека патуваат.
5.Управување со персоналот.
6.Кривична следење. локатор на детето Функција : мини gps локатор
*GSM / GPS двојна база локација на станицата
*Следење
*Конверзија на позиционирање на владата и следење на режимот
*Електронски ограда
*Промена На Алармот
*Брзина на алармот
*Вибрации алармот
*СОС Алармот
*Итен повик на чекање
*Слаба батерија аларм
*Power-saving режимот на мирување gps трагач Спецификација : Следење на Содржината на уредот Спецификации. Мат. 50mm x 50mm x 20mm(1.96 ¢ €*1.96 ¢ €*0.78¢€) Тежина 50g Мрежа GSM/GPRS Бенд 850/900/1800/1900 Mhz GPS чувствителност -159d Bm GPS, точност 5m Време Прво Да се Поправи Ладно статус 45s Топло статус 35s Топла статус 1s Автомобил полнач 12-24 V текст 5 V излез Ѕид полначот 110-220 V текст 5 V излез Батеријата Наплаќа променливи 3.7 V 1000m Ah Li-ion батерија Стојат од страна 180hours Складирање Темп. -40°C до +85°C Работа Темп. -20°C до +55°C Влажност 5%95% не-кондензирање
За веб платформа за следење : Личен Аларм
Бесплатен Веб следење на софтвер ,не наплаќаат надоместок,на страната за логирање : 2.tkstargps.net
IMEI Бр. : на задната страна на капакот
Лозинка : 123456 Водоотпорен Tracker
За ANDROID/iphone АПЛИКАЦИЈА за Следење : APP Име : TKSTAR GPS .За пребарување "TKSTAR GPSâ€" во Apple App Store/Google Play Продавница или Скенирање на QR Код за инсталација на апликации на вашиот мобилен телефон.
Изберете "Log in страна на IMEI" на дното на екранот.
Сервер : 2.tkstargps.net
IMEI : на задната страна на капакот
Лозинка : 123456

GPS тип:
gps tracker
Големина На Екранот:
Под 2 Инчи
Посебна Карактеристика:
Водоотпорен
Gps Модул:
Yes
Објектот Големина:
50mmx 50mmx 20mm
Напон:
12V
Име На Модел:
LK109
Од Моќ:
5V
Бренд Име:
MiCODUS
Траење На Батеријата:
30 Часа & Up
Гаранција:
една година
Софтвер:
Бесплатен Веб Апликација За Следење На
Време на мирување:
Околу 180 часа
мрежа:
GSM/GPRS
Бенд:
850/900/1800/1900Mhz
GPS Чувствителност:
-159dBm
Тежина :
50g
GPS Точноста:
5m
Автомобил Полнач:
12-24V текст; 5V излез
Влажност:
5%--95% не-кондензирање

Слична стока во категоријата..