• Намалена цена
  • Ново
GHXAMP 51.5 Core Woofer Глас серпентина ASV Бела Алуминиум За 10 инчен 12 инчен 15 инчен Бас Серпентина Говорникот Поправка Додатоци DIY 2 ПАРЧИЊА
zoom_in

GHXAMP 51.5 Core Woofer Глас серпентина ASV Бела Алуминиум За 10 инчен 12 инчен 15 инчен Бас Серпентина Говорникот Поправка Додатоци DIY 2 ПАРЧИЊА

DEN 451.00 480.00

Износот
check Това е достапна

Спецификација Бренд : GHXAMP Бебе име : 51.5 бела алуминиум бас глас серпентина Глас серпентина дијаметар : 51.5 mm Звук филмски материјал : бела алуминиумска рамка Серпентина материјал : круг бакарна жица Номинална отпорност : околу 8 ohms (Ω) се Мери DC Отпорност : Прибл. 7 Ohm (Ω) Моќност : на различни моќ според различни магнети Вкупно скелет висина : 50mm Бакарна жица висина : околу 16mm Пакет се вклучени : 2 парчиња

Тип На Објект:
Говорникот Додатоци Колекции
Број На Модел На:
51.5 Core Woofer Глас серпентина Круг Жица
Бренд Име:
GHXAMP

Слична стока во категоријата..